Additional Information
| Znamka | CONTINENTAL |
|---|---|
| Šifra | 4019238653069bf |
| Premer | 19 |
| Širina | 110 |
| Višina | 80 |
| Hitrostni razred | 59V |
| Nosilnost | 59V |
| Sezona | LETNA |
| Ice | 0 |
| Dobava | 2 dni |
“Vsak kilometer šteje – izberi zanesljive pnevmatike.”
128,22 €
Rok dobave:
8 na zalogi
Imate vprašanje? Stopite v stik z našim strokovnjakom.
| Znamka | CONTINENTAL |
|---|---|
| Šifra | 4019238653069bf |
| Premer | 19 |
| Širina | 110 |
| Višina | 80 |
| Hitrostni razred | 59V |
| Nosilnost | 59V |
| Sezona | LETNA |
| Ice | 0 |
| Dobava | 2 dni |
Select at least 2 products
to compare