Additional Information
| Znamka | KUMHO |
|---|---|
| Šifra | 8808956380298BF |
| Premer | 15 |
| Širina | 185 |
| Višina | 65 |
| Hitrostni razred | 92V |
| Nosilnost | 92V |
| Sezona | LETNA |
| Ice | 0 |
| Dobava | 2 dni |
“Vsak kilometer šteje – izberi zanesljive pnevmatike.”
63,63 €
Rok dobave:
20 na zalogi
Imate vprašanje? Stopite v stik z našim strokovnjakom.
| Znamka | KUMHO |
|---|---|
| Šifra | 8808956380298BF |
| Premer | 15 |
| Širina | 185 |
| Višina | 65 |
| Hitrostni razred | 92V |
| Nosilnost | 92V |
| Sezona | LETNA |
| Ice | 0 |
| Dobava | 2 dni |
Select at least 2 products
to compare