Additional Information
| Znamka | LEAO |
|---|---|
| Šifra | 8605068718717BF |
| Premer | 18 |
| Širina | 215 |
| Višina | 45 |
| Oprijem | A |
| Poraba | C |
| Hrup (dB) | 72 |
| Hitrostni razred | 93W |
| Nosilnost | 93W |
| Sezona | LETNA |
| Ice | 0 |
| Dobava | 2 dni |
“Vsak kilometer šteje – izberi zanesljive pnevmatike.”

A
C
72
57,03 €
Rok dobave:
Ni na zalogi
Imate vprašanje? Stopite v stik z našim strokovnjakom.
| Znamka | LEAO |
|---|---|
| Šifra | 8605068718717BF |
| Premer | 18 |
| Širina | 215 |
| Višina | 45 |
| Oprijem | A |
| Poraba | C |
| Hrup (dB) | 72 |
| Hitrostni razred | 93W |
| Nosilnost | 93W |
| Sezona | LETNA |
| Ice | 0 |
| Dobava | 2 dni |
Select at least 2 products
to compare