Additional Information
| Znamka | LEAO |
|---|---|
| Šifra | 8605068717536BF |
| Premer | 18 |
| Širina | 215 |
| Višina | 50 |
| Oprijem | B |
| Poraba | D |
| Hrup (dB) | 68 |
| Hitrostni razred | 92W |
| Nosilnost | 92W |
| Sezona | LETNA |
| Ice | 0 |
| Dobava | 2 dni |
“Vsak kilometer šteje – izberi zanesljive pnevmatike.”
B
D
68
62,09 €
Rok dobave:
18 na zalogi
Imate vprašanje? Stopite v stik z našim strokovnjakom.
| Znamka | LEAO |
|---|---|
| Šifra | 8605068717536BF |
| Premer | 18 |
| Širina | 215 |
| Višina | 50 |
| Oprijem | B |
| Poraba | D |
| Hrup (dB) | 68 |
| Hitrostni razred | 92W |
| Nosilnost | 92W |
| Sezona | LETNA |
| Ice | 0 |
| Dobava | 2 dni |
Select at least 2 products
to compare