Additional Information
| Znamka | LEAO |
|---|---|
| Šifra | 8605068719226BF |
| Premer | 19 |
| Širina | 255 |
| Višina | 50 |
| Oprijem | B |
| Poraba | C |
| Hrup (dB) | 73 |
| Hitrostni razred | 107W |
| Nosilnost | 107W |
| Sezona | LETNA |
| Ice | 0 |
| Dobava | 2 dni |
“Vsak kilometer šteje – izberi zanesljive pnevmatike.”
B
C
73
83,81 €
Rok dobave:
16 na zalogi
Imate vprašanje? Stopite v stik z našim strokovnjakom.
| Znamka | LEAO |
|---|---|
| Šifra | 8605068719226BF |
| Premer | 19 |
| Širina | 255 |
| Višina | 50 |
| Oprijem | B |
| Poraba | C |
| Hrup (dB) | 73 |
| Hitrostni razred | 107W |
| Nosilnost | 107W |
| Sezona | LETNA |
| Ice | 0 |
| Dobava | 2 dni |
Select at least 2 products
to compare