Additional Information
| Znamka | BRIDGESTONE |
|---|---|
| Šifra | 3286342390017bf |
| Premer | 16 |
| Širina | 195 |
| Višina | 60 |
| Oprijem | B |
| Poraba | C |
| Hrup (dB) | 70 |
| Hitrostni razred | 93V |
| Nosilnost | 93V |
| Sezona | LETNA |
| Ice | 0 |
| Dobava | 2 dni |
“Vsak kilometer šteje – izberi zanesljive pnevmatike.”
GRIPMAX PRO WINTER 275/40R19 ZADNJA 2 KOSA!
80,00 € Izvirna cena je bila: 80,00 €.60,00 €Trenutna cena je: 60,00 €.
B
C
70
122,15 €
Rok dobave:
8 na zalogi
Imate vprašanje? Stopite v stik z našim strokovnjakom.
| Znamka | BRIDGESTONE |
|---|---|
| Šifra | 3286342390017bf |
| Premer | 16 |
| Širina | 195 |
| Višina | 60 |
| Oprijem | B |
| Poraba | C |
| Hrup (dB) | 70 |
| Hitrostni razred | 93V |
| Nosilnost | 93V |
| Sezona | LETNA |
| Ice | 0 |
| Dobava | 2 dni |
GRIPMAX PRO WINTER 275/40R19 ZADNJA 2 KOSA!
80,00 € Izvirna cena je bila: 80,00 €.60,00 €Trenutna cena je: 60,00 €.
Select at least 2 products
to compare