Additional Information
| Znamka | CONTINENTAL |
|---|---|
| Šifra | 4019238032536BF |
| Premer | 17 |
| Širina | 235 |
| Višina | 55 |
| Oprijem | A |
| Poraba | C |
| Hrup (dB) | 72 |
| Hitrostni razred | 103W |
| Nosilnost | 103W |
| Sezona | LETNA |
| Ice | 0 |
| Dobava | 2 dni |
“Vsak kilometer šteje – izberi zanesljive pnevmatike.”
A
C
72
145,29 €
Rok dobave:
10 na zalogi
Imate vprašanje? Stopite v stik z našim strokovnjakom.
| Znamka | CONTINENTAL |
|---|---|
| Šifra | 4019238032536BF |
| Premer | 17 |
| Širina | 235 |
| Višina | 55 |
| Oprijem | A |
| Poraba | C |
| Hrup (dB) | 72 |
| Hitrostni razred | 103W |
| Nosilnost | 103W |
| Sezona | LETNA |
| Ice | 0 |
| Dobava | 2 dni |
Select at least 2 products
to compare