Additional Information
| Znamka | FIRESTONE |
|---|---|
| Šifra | 3286348028204BF |
| Premer | 16 |
| Širina | 215 |
| Višina | 65 |
| Oprijem | A |
| Poraba | B |
| Hrup (dB) | 71 |
| Hitrostni razred | 102V |
| Nosilnost | 102V |
| Sezona | LETNA |
| Ice | 0 |
| Dobava | 2 dni |
“Vsak kilometer šteje – izberi zanesljive pnevmatike.”
A
B
71
85,57 €
Rok dobave:
12 na zalogi
Imate vprašanje? Stopite v stik z našim strokovnjakom.
| Znamka | FIRESTONE |
|---|---|
| Šifra | 3286348028204BF |
| Premer | 16 |
| Širina | 215 |
| Višina | 65 |
| Oprijem | A |
| Poraba | B |
| Hrup (dB) | 71 |
| Hitrostni razred | 102V |
| Nosilnost | 102V |
| Sezona | LETNA |
| Ice | 0 |
| Dobava | 2 dni |
Select at least 2 products
to compare