Additional Information
| Znamka | GOODYEAR |
|---|---|
| Šifra | 5452000830036bf |
| Premer | 17 |
| Širina | 245 |
| Višina | 45 |
| Oprijem | C |
| Poraba | C |
| Hrup (dB) | 71 |
| Hitrostni razred | 99V |
| Nosilnost | 99V |
| Sezona | LETNA |
| Ice | 0 |
| Dobava | 2 dni |
“Vsak kilometer šteje – izberi zanesljive pnevmatike.”
GRIPMAX PRO WINTER 275/40R19 ZADNJA 2 KOSA!
80,00 € Izvirna cena je bila: 80,00 €.60,00 €Trenutna cena je: 60,00 €.
C
C
71
69,78 €
Rok dobave:
Ni na zalogi
Imate vprašanje? Stopite v stik z našim strokovnjakom.
| Znamka | GOODYEAR |
|---|---|
| Šifra | 5452000830036bf |
| Premer | 17 |
| Širina | 245 |
| Višina | 45 |
| Oprijem | C |
| Poraba | C |
| Hrup (dB) | 71 |
| Hitrostni razred | 99V |
| Nosilnost | 99V |
| Sezona | LETNA |
| Ice | 0 |
| Dobava | 2 dni |
GRIPMAX PRO WINTER 275/40R19 ZADNJA 2 KOSA!
80,00 € Izvirna cena je bila: 80,00 €.60,00 €Trenutna cena je: 60,00 €.
Select at least 2 products
to compare