Additional Information
| Znamka | IMPERIAL |
|---|---|
| Šifra | 5420068634712BF |
| Premer | 19 |
| Širina | 205 |
| Višina | 55 |
| Oprijem | B |
| Poraba | C |
| Hrup (dB) | 71 |
| Hitrostni razred | 97W |
| Nosilnost | 97W |
| Sezona | LETNA |
| Ice | 0 |
| Dobava | 2 dni |
“Vsak kilometer šteje – izberi zanesljive pnevmatike.”
B
C
71
67,22 €
Rok dobave:
10 na zalogi
Imate vprašanje? Stopite v stik z našim strokovnjakom.
| Znamka | IMPERIAL |
|---|---|
| Šifra | 5420068634712BF |
| Premer | 19 |
| Širina | 205 |
| Višina | 55 |
| Oprijem | B |
| Poraba | C |
| Hrup (dB) | 71 |
| Hitrostni razred | 97W |
| Nosilnost | 97W |
| Sezona | LETNA |
| Ice | 0 |
| Dobava | 2 dni |
Select at least 2 products
to compare