Additional Information
| Znamka | IMPERIAL |
|---|---|
| Šifra | 5420068626076bf |
| Premer | 18 |
| Širina | 225 |
| Višina | 55 |
| Oprijem | C |
| Poraba | C |
| Hrup (dB) | 71 |
| Hitrostni razred | 98V |
| Nosilnost | 98V |
| Sezona | LETNA |
| Ice | 0 |
| Dobava | 2 dni |
“Vsak kilometer šteje – izberi zanesljive pnevmatike.”
C
C
71
68,44 €
Rok dobave:
16 na zalogi
Imate vprašanje? Stopite v stik z našim strokovnjakom.
| Znamka | IMPERIAL |
|---|---|
| Šifra | 5420068626076bf |
| Premer | 18 |
| Širina | 225 |
| Višina | 55 |
| Oprijem | C |
| Poraba | C |
| Hrup (dB) | 71 |
| Hitrostni razred | 98V |
| Nosilnost | 98V |
| Sezona | LETNA |
| Ice | 0 |
| Dobava | 2 dni |
Select at least 2 products
to compare