Additional Information
| Znamka | IMPERIAL |
|---|---|
| Šifra | 1111068624324BF |
| Premer | 18 |
| Širina | 245 |
| Višina | 45 |
| Oprijem | C |
| Poraba | C |
| Hrup (dB) | 72 |
| Hitrostni razred | 100V |
| Nosilnost | 100V |
| Sezona | ZIMSKA |
| Ice | 0 |
| Dobava | 1 dan |
“Vsak kilometer šteje – izberi zanesljive pnevmatike.”
C
C
72
79,00 €
Rok dobave:
4 na zalogi
Imate vprašanje? Stopite v stik z našim strokovnjakom.
| Znamka | IMPERIAL |
|---|---|
| Šifra | 1111068624324BF |
| Premer | 18 |
| Širina | 245 |
| Višina | 45 |
| Oprijem | C |
| Poraba | C |
| Hrup (dB) | 72 |
| Hitrostni razred | 100V |
| Nosilnost | 100V |
| Sezona | ZIMSKA |
| Ice | 0 |
| Dobava | 1 dan |
Select at least 2 products
to compare