Additional Information
| Znamka | KUMHO |
|---|---|
| Šifra | 2309983Z |
| Premer | 19 |
| Širina | 225 |
| Višina | 55 |
| Oprijem | A |
| Poraba | C |
| Hrup (dB) | 71 |
| Hitrostni razred | 99W |
| Nosilnost | 99W |
| Sezona | LETNA |
| Ice | 0 |
| Dobava | 1 dan |
“Vsak kilometer šteje – izberi zanesljive pnevmatike.”
GRIPMAX PRO WINTER 275/40R19 ZADNJA 2 KOSA!
80,00 € Izvirna cena je bila: 80,00 €.60,00 €Trenutna cena je: 60,00 €.
A
C
71
99,00 € Izvirna cena je bila: 99,00 €.95,00 €Trenutna cena je: 95,00 €.
Rok dobave:
20 na zalogi
Imate vprašanje? Stopite v stik z našim strokovnjakom.
| Znamka | KUMHO |
|---|---|
| Šifra | 2309983Z |
| Premer | 19 |
| Širina | 225 |
| Višina | 55 |
| Oprijem | A |
| Poraba | C |
| Hrup (dB) | 71 |
| Hitrostni razred | 99W |
| Nosilnost | 99W |
| Sezona | LETNA |
| Ice | 0 |
| Dobava | 1 dan |
GRIPMAX PRO WINTER 275/40R19 ZADNJA 2 KOSA!
80,00 € Izvirna cena je bila: 80,00 €.60,00 €Trenutna cena je: 60,00 €.
Select at least 2 products
to compare