Additional Information
| Znamka | KUMHO |
|---|---|
| Šifra | 8808956298975BF |
| Premer | 19 |
| Širina | 255 |
| Višina | 55 |
| Oprijem | B |
| Poraba | B |
| Hrup (dB) | 72 |
| Hitrostni razred | 111W |
| Nosilnost | 111W |
| Sezona | LETNA |
| Ice | 0 |
| Dobava | 2 dni |
“Vsak kilometer šteje – izberi zanesljive pnevmatike.”
GRIPMAX PRO WINTER 275/40R19 ZADNJA 2 KOSA!
80,00 € Izvirna cena je bila: 80,00 €.60,00 €Trenutna cena je: 60,00 €.
B
B
72
105,68 €
Rok dobave:
Ni na zalogi
Imate vprašanje? Stopite v stik z našim strokovnjakom.
| Znamka | KUMHO |
|---|---|
| Šifra | 8808956298975BF |
| Premer | 19 |
| Širina | 255 |
| Višina | 55 |
| Oprijem | B |
| Poraba | B |
| Hrup (dB) | 72 |
| Hitrostni razred | 111W |
| Nosilnost | 111W |
| Sezona | LETNA |
| Ice | 0 |
| Dobava | 2 dni |
GRIPMAX PRO WINTER 275/40R19 ZADNJA 2 KOSA!
80,00 € Izvirna cena je bila: 80,00 €.60,00 €Trenutna cena je: 60,00 €.
Select at least 2 products
to compare