Additional Information
| Znamka | SAVA |
|---|---|
| Šifra | 588151Z |
| Premer | 18 |
| Širina | 235 |
| Višina | 55 |
| Oprijem | B |
| Poraba | B |
| Hrup (dB) | 69 |
| Vozilo | OSEBNO |
| Sezona | LETNA |
| Dobava | 1 dan |
| Hitrostni razred | 100V |
| Nosilnost | 100V |
“Vsak kilometer šteje – izberi zanesljive pnevmatike.”
B
B
69
95,00 € Izvirna cena je bila: 95,00 €.91,00 €Trenutna cena je: 91,00 €.
Rok dobave:
Ni na zalogi
Imate vprašanje? Stopite v stik z našim strokovnjakom.
| Znamka | SAVA |
|---|---|
| Šifra | 588151Z |
| Premer | 18 |
| Širina | 235 |
| Višina | 55 |
| Oprijem | B |
| Poraba | B |
| Hrup (dB) | 69 |
| Vozilo | OSEBNO |
| Sezona | LETNA |
| Dobava | 1 dan |
| Hitrostni razred | 100V |
| Nosilnost | 100V |
Select at least 2 products
to compare